Motýlí keře

V pondělí 6.5.2024 jsme byli sadit Motýlí keře na ZŠ Dostojevského. Společně s žáky základní školy a studenty střední školy, kteří nám pomáhali, jsme vysadili několik Motýlích keřů na zahradě ZŠ Dostojevského. Potom jsme skládali motýlí 3D modely a pomáhali s výsadbou ředkviček do vyvýšených záhonů. Ve školce na zahradě jsme pak zasadili ještě dva Motýlí keříky, které jsme dostali s sebou. Budeme se o ně starat, pozorovat, jak nám porostou a pak i pozorovat a poznávat motýli, které keře přivábí.

Fotogalerie